Stěhování Absolut

Stěhování do zámoří

Stěhování do zámoříPřestěhovat se do zámoří není organizačně ani psychicky nijak snadnou záležitostí, a tak vám v tomto případě doporučujeme obrátit se na odborníky. Tedy na nás. Celou vaši domácnost, firmu, ale klidně i jedinou věc přestěhujeme prakticky kamkoliv si budete přát.

Existují dvě možnosti, které se liší cenou a dobou, po kterou bude stěhování probíhat. První možností je využít lodní přepravu. Druhou možností je pak využít přepravu leteckou. Pomocí lodi je přeprava sice levnější, na druhou stranu však trvá o poznání déle, a to v závislosti na cílové destinaci. Letecká přeprava je naopak dražší, nicméně celé stěhování proběhne v řádech dnů.

Samotnou kapitolou je pochopitelně jednání s úřady, především pak těmi celními. My vám v tomto ohledu se vším pomůžeme a všechny celní záležitosti zařídíme za vás. Nezbytnou záležitostí je poskytnutí potřebných dokumentů. Ty se mohou trochu lišit dle cílové destinace, avšak obecně se dá říci, že nezbytné dokumenty jsou následující: soupis převážených předmětů, čestné prohlášení pro vývoz, kopie pasu, potažmo vízum, pracovní povolení, respektive smlouvu se zaměstnavatelem a nájemní smlouvu.

Podrobné informace o stěhování do konkrétní země vám poskytneme na přání. Kontaktovat nás můžete pomocí nonstop telefonní linky, emailu nebo poptávkového formuláře umístěného na těchto webových stránkách.

Ukázka z našeho stěhování do zámoří

Objednávka stěhování


Vaše jméno (povinný údaj):
Firma (pokud objednáváte jako firemní zákazník):
Telefon (povinný údaj):
Váš email (povinný údaj):
Požadovaná služba:
Předpokládané datum stěhování:
Poschodí:
Výtah:

Doplňkové služby

Stěhování na klíčBalicí službyLikvidace na skládkuMontáž nábytkuSkartaceSkladováníStěhování oknemVýroba přepravních obalů

Poznámky

Mapa stránek