Stěhování Absolut

Stěhování kanceláří Praha, Brno a jiná města

Stěhování kanceláří Praha, BrnoJedna z řady stěhovacích služeb, kterou poskytujeme našim klientům, je stěhování kanceláří, firem a celých administrativních budov. Stěhování kanceláří je na rozdíl od jiných typů stěhování specifické tím, že značně komplikuje fungování společnosti a narušuje její chod, což není příliš žádoucí, především pak ze strany zákazníků společnosti. My jsme si tohoto faktu vědomi a v maximální možné míře vyhovíme vašim možnostem, potřebám a požadavkům, tak aby narušení chodu firmy bylo co možná nejmenší. Při stěhování kanceláří je proto u našich klientů velice oblíbené stěhování přes noc, které rádi zařídíme i pro vás. Stačí nás kontaktovat na naší telefonické lince, emailové adrese nebo pomocí poptávkového formuláře umístěného na tomto webu.

Než dojde k podpisu smlouvy a stěhování jako takovému, navštíví vás náš odborný pracovník. Ten pro vás nezávazně zpracuje plán celého stěhování včetně personálního a materiálového zajištění, a také cenovou kalkulaci.
Stěhování kanceláří realizujeme na základě smlouvy o dílo.

Průběh stěhování

Na začátku dodáme obalový materiál, a to v potřebném množství a specifikaci dle druhu a obejmu stěhovaných věcí. Následně vyhotovíme soupis nábytku, výpočetní techniky a ostatních věcí a opatříme je identifikačními štítky pro snadnou identifikaci v místě vykládky. Poté provedeme nutnou demontáž, vše důkladně zabalíme a naložíme do stěhovacího auta. Vše bezpečně přepravíme na místo určení, vyložíme a rozmístíme v nových prostorách dle vašich přání a potřeb. Vše zbavíme obalových materiálů, provedeme případnou montáž a odvezeme použité obalové materiály. Nakonec vám vše předáme.

Vaši kancelář přestěhujeme naprosto spolehlivě

U rozsáhlejších stěhování pro vás zabezpečíme:

  • Inventarizaci nábytku, vybavení a výpočetní techniky
  • Zpracování plánu umístění nábytku a vybavení v nových kancelářích
  • Zabezpečení obalů a kontejneru na dokumenty určené ke skartaci
  • Seminář o průběhu stěhování a činnostech s tím spojených pro vaše zaměstnance
  • Vypracování orientačních plánů nových kanceláří
  • Informační web pro vaše zaměstnance týkající se stěhování

Hledáte-li spolehlivou stěhovací s mnohaletými zkušenostmi a řadou spokojených zákazníků, pak se na nás neváhejte obrátit. Jsme profesionálové a vaši kancelář či firmu přestěhujeme rychle, levně a s maximální péčí.

Objednávka stěhování


Vaše jméno (povinný údaj):
Firma (pokud objednáváte jako firemní zákazník):
Telefon (povinný údaj):
Váš email (povinný údaj):
Požadovaná služba:
Předpokládané datum stěhování:
Poschodí:
Výtah:

Doplňkové služby

Stěhování na klíčBalicí službyLikvidace na skládkuMontáž nábytkuSkartaceSkladováníStěhování oknemVýroba přepravních obalů

Poznámky

Mapa stránek