Stěhování Absolut

Stěhování na klíč

Stěhování na klíčPod pojmem stěhováníNa klíč“ si možná někteří lidé nedokážou představit, o co se vlastně jedná. Co to tedy je? Je to komplexní služba, kdy pro naše zákazníky zařídíme opravdu vše spojené se stěhováním od A do Z. A když říkáme vše, myslíme opravdu vše. Stěhování obsahuje kromě klasických služeb, jako je balení, transport a podobně i servis spojený s ukončením odběru elektřiny a plynu, zrušením, respektive převedením telefonu, přeposíláním pošty na vaši novou adresu a mnoho dalších. Jediné, co musíte udělat, je poskytnout nám k těmto úkonům standardní plnou moc. Samotné stěhování bez problémů provedeme, aniž byste museli být u toho. Mezitím můžete být klidně v práci, nebo na výletě s rodinou.

Postup

Tak jako je tomu u většiny stěhování, které provádíme, i v tomto případě je nejprve nezbytná návštěva našeho pracovníka. Ten vypracuje plán a harmonogram stěhování, určí cenu a vypracuje nabídku. Poté je dohodnuto datum stěhování a podepsána smlouva.

Za předpokladu, že nebudete u stěhování přítomni, předáte nám nejpozději v den stěhování klíče od dosavadního a nového objektu a my už vše zařídíme.

Stěhovací postupy se nijak neliší od běžného stěhování. U všech našich služeb totiž našim klientům poskytujeme nejvyšší kvalitu. Vše je zabaleno do kvalitních a odpovídajících obalových materiálů, aby nedošlo k jakémukoliv poškození. Stejně tak jsou v případě nutnosti zajištěny i objekty, v nichž stěhování probíhá. Při balení věcí je vše zdokumentováno a zaevidováno, aby bylo v novém objektu vše uloženo na své původní místo. Po celé akci vám předáme klíče a vy už se nemusíte o nic starat.

Stěhování „Na klíč“ je mezi našimi klienty stále oblíbenější službou. Neváhejte se na nás obrátit i vy. Uvidíte, že budete spokojeni. Kontaktovat nás můžete na naší 24 hodinové telefonní lince, emailu nebo pomocí poptávkového formuláře, který je k dispozici na tomto webu.

Objednávka stěhování


Vaše jméno (povinný údaj):
Firma (pokud objednáváte jako firemní zákazník):
Telefon (povinný údaj):
Váš email (povinný údaj):
Požadovaná služba:
Předpokládané datum stěhování:
Poschodí:
Výtah:

Doplňkové služby

Stěhování na klíčBalicí službyLikvidace na skládkuMontáž nábytkuSkartaceSkladováníStěhování oknemVýroba přepravních obalů

Poznámky

Mapa stránek