Stěhování Absolut

Stěhování nonstop

Stěhování nonstop PrahaStěhování nonstop pro naše klienty znamená dvě věci. Zaprvé je to fakt, že nás můžete kdykoliv kontaktovat na naší 24 hodinové telefonní lince, a to třeba ve tři ráno. Skutečně. A zadruhé to pro naše zákazníky znamená, že jsou vám naše služby k dispozici kdykoliv během dne. Zdá se vám stěhování v noci, jako hloupost? Důvody pro stěhování v noci mohou být různé, ale někdy je to pro stěhování samotné dokonce výhodné a nevyhnutelné kvůli poloze objektu, ve kterém stěhování probíhá, typu přepravovaného předmětu a způsobu, jež je nutné ke stěhování využít. Tak jako tak jsme vám k službám, kdy si budete přát.

Pro naše zákazníky provádíme stěhování všeho typu. Stěhování kanceláří, bytů, rodinných domů, trezorů, klavírů, strojů, stěhování oknem a mnoho dalších, a to kamkoliv po České republice, Evropě, ale i světě. Téměř nic pro nás není problém.

Neváhejte se na nás proto obrátit a my už vám se vším pomůžeme. Kontaktovat nás lze na nonstop telefonní lince, pomocí emailu či kontaktního formuláře.

Uvidíte, jak snadné stěhování s námi je!

Objednávka stěhování


Vaše jméno (povinný údaj):
Firma (pokud objednáváte jako firemní zákazník):
Telefon (povinný údaj):
Váš email (povinný údaj):
Požadovaná služba:
Předpokládané datum stěhování:
Poschodí:
Výtah:

Doplňkové služby

Stěhování na klíčBalicí službyLikvidace na skládkuMontáž nábytkuSkartaceSkladováníStěhování oknemVýroba přepravních obalů

Poznámky

Mapa stránek